Golfový klub MEANDER Ivanka pri Nitre
Vitajte.

Stať sa členom Golfového klubu MEANDER znamená, že budete využívať mnohé výhody, ktoré posúvajú golf z hľadiska finančnej náročnosti na úroveň lyžovania. Skúste si spočítať koľko stojí lyžovanie, ktoré je zaradené medzi sezónne športy. Golf si môžete vďaka vhodnej klíme u Nás užívať minimálne 7 mesiacov v roku.

Každý golfista by mal mať svoj domovský klub do roka od zloženia skúšky na spôsobilosť hry (zelenú kartu) a veríme, že Naše podmienky pre oddych a relax Vás oslovia.

Výhody členstva v Golfovom klube Meander:                
  • Vedenie HCP na serveri SKGA
  • Voľný vstup na tréningové plochy
  • 32-34 lôpt zdarma pri vstupe do areálu
  • Bezplatné požičanie palíc putter a železá
  • Neobmedzená hra na 9-jamkovom ihrisku
  • 0,- EUR fee na turnajoch usporadúvaných GK Meander
  • Návšteva areálu mimo otváracích hodín a po ukončení sezóny pri dodržaní podmienok prevádzkovateľa
  • 1 x narodeninové Extra fee 18-jamiek zdarma – pre inú, pozvanú osobu - nečlena GK MEANDER
  • 5 x zvýhodnené Extra fee 18-jamiek za 10,-EUR - pre inú, pozvanú osobu - nečlena GK MEANDER
DETAILNEJŠIE UVIDÍTE VÝHODY PRI ŠTUDOVANÍ:

Všeobecné podmienky členstva v GK Meander
                                                                            
Stanovy Golfového klubu Meander
 
Prihláška za člena Golfového klubu MeanderVznik Golfového klubu je výsledok prirodzeného vývoja golfového zázemia a tréningových možností v Ivanke pri Nitre, za pomoci veľmi malej hŕstky nadšencov a podporovateľov tejto hry. Po otvorení tréningových plôch v lete 2010 sa predpoklady priblíženia golfu širším vrstvám postupne napĺňajú. Názor o tejte hre, ako zábavy pre vyšších niekoľko tisíc, je scestný a zavádajúci a tak našou víziou je tento šport propagovať a šíriť.

27.1.2011 sa Náš golfový klub stal pridruženým členom SKGA, čo nás posúva k novým možnostiam, ale i zaväzuje plniť svoju misiu profesionálne, aby každý člen GKM Nás reprezentoval na patričnej úrovni. Plná podpora u Nás patrí aj rekreačnému golfu, pretože nie každý má možnosť cestovať a navštevovať veľké golfové rezorty. Tomuto účelu slúži aj 9-jamkové ihrisko, ktoré poskytuje príležitosť pre každého. Od roku 2013 sme riadnym členom SKGA.

Prezident klubu: Ing. Anton ZELENAJ, PhD.